Ordu’da 17 Nisan Pazar günü saat 15:00’de Yeni Ordu Stadyumu’nda Yeni Orduspor ile Bitexen Düzcespor, 19 Eylül Stadyumu’nda ise Ulubey Belediyespor-Kabadüz Belediyespor maçı oynanacak.

2021-2022 sezonunda Ordu Amatörü’nde şampiyonluk yaşayan Kabadüz Belediyespor’da gözler Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçına çevrildi. Bölgesel Amatör Lig’de sezonu tamamlayan ve lig kontenjanından Play-Out maçı oynamak zorunda kalan Ulubey Belediyespor ise sezon finali maçında Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu Kabadüz Belediyespor ile karşılaşacak.

Ordu’da ise hafta sonu adeta maç keyfi yaşanacak ancak maç takviminde Pazar günü iki maçın aynı saate alınması adeta taraftarların tepkisine sebep oldu. Cumartesi günü Yeni Ordu Stadyumu’nda Orduspor 1967 A.Ş., Kardemir Karabükspor’u konuk edecek ve aynı gün Fatsa İlçe Stadyumu’nda Fatsa Belediyespor ile Sancaktepe Futbol Kulübü karşı karşıya gelecek. Ancak Pazar günü futbol mesaisinde final maçı ile 3.Lig maçının aynı saate alınması konusuna tepkiler sürüyor.

Hem Ulubey Belediyespor hem de Kabadüz Belediyespor için sezon finali olan Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçı saat 15:00’de Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacan ancak aynı saatte 3.Lig maçında 52 Orduspor Futbol Kulübü, lider Bitexen Düzcespor’u Yeni Ordu Stadyumu’nda konuk edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!