Haziran 8, 2023

Barış Arsever ve Barkın Arslan Orduspor 1967’de !

Yeni sezon öncesinde henüz sahaya inmeyen ve kadroyu kurmaya çalışan Orduspor 1967, dış transferde Barış Arsever ve Barkın Arslan ile anlaştı.

Yeni Mahalle 52 Spor’u liglere katılım haklarını alan geçen sezonun şampiyonu Orduspor’un yönetimi, takımın adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği yapmıştı. Sessiz sedasız yaptığı kongrede Kulüp Başkanlığına Şavaş Şimşek getirilirken, Teknik Direktör sorunu da Şükrü Bekiroğlu ile çözülmüştü.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği, geçen sezon Orduspor’da forma giyen 4-5 oyuncu ile anlaşırken diğer isimlerde yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yeni adıyla ilk kez liglerde mücadele edecek olan Mor-Beyazlılar, Ulubey Belediyespor’un golcü oyuncusu Barış Arsever ve son olarak Kütahya’da Demirbilekspor forması giyen Barkın Arslan ile anlaştı.

Ordu Amatörü’nde ikisi Ulubey Belediyespor biri de Ünye 1957 Spor ile olmak üzere 3 şampiyonluğu bulunan Barış Arsever, geçen sezon attığı 33 golle dikkatleri üzerine çekmişti. Uzun yıllar Kütahya amatörde oynayan Ordulu Barkın Arslan ise Kütahya Süper Amatör Lig’de daha önce Tavşanlı Moymulspor, ve Armin İnşaat Çamlıcaspor formalarıyla şampiyonluk yaşamıştı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği’nin aynı zamanda dış transferde Orduspor’dan Oğuz Yılmaz, Birkan Aydın, Yağız Berkay Hazar, Savaş Benli ve Ömercan Keskin ile kesin olarak anlaşmaya vardığı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!