Mart 31, 2023

Barkın Kütahya’ya Kupalarla Veda Etti !

Ordu’yu il dışında en iyi temsil eden isimlerden birisi olan Barkın Arslan, devre arasında transfer olduğu Demirbilekspor’da iyi bir sezon geçirdi ve sezonun bitmesinin ardından duygu yüklü mesajla Kütahya serüveninin bittiğini belirtti.

Futbola eski adı Soyaspor Gençlik şimdiki adı ise Yeni Mahalle 52 Spor’da başlayan Barkın Arslan, Ordu Futbolu’nda uzun bir süre forma giymişti. Yeni Mahalle 52 Spor forması ile genç yaşında Bölgesel Amatör Lig tecrübesi de yaşayan Arslan, daha sonra ise Kütayha’nın yolunu tutmuştu.

Üniversite eğitimi için gittiği Kütayha’da şampiyonluklarıyla her sezon Ordu’ya başarılar getiren 1996 doğumlu orta saha oyuncusu Moymulspor ile Armin İnşaat Çamlıcaspor’u Bölgesel Amatör Lig’e yükseltmişti.

Kütayha’da 4 farklı takımda forma giydikten sonra devre arası Demirbilekspor’un yolunu tutan başarılı orta saha oyuncusu, yeni takımında sahaya çıktığı 24 maçta 4 asistlik performans gösterdi.

Üniversiteden mezun olan Barkın Arslan, Kütayha futboluna ise şu sözlerle veda etti.: ”4 yıllık Kütahya maceramın sonuna geldim.İyisiyle kötüsüyle derler ya hani ben hafızamda sadece güzel şeyleri bıraktım. Abiler, kardeşler edindim. Bilmeden kırdığım, üzdüğüm, insanlar varsa kusuruma bakmasınlar. 4 seneye 2 şampiyonluk sığdırdığımı da söylemeden geçemeyeceğim, hepinizi seviyorum. Sağlıcakla kalın..”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!