Mart 26, 2023

”Başarımız Tesadüf Değil”

Son yıllarda her katıldığı turnuvadan madalya ile Ordu’ya dönülen Wushu-Kung-Fu branşında, Türkiye Şampiyonası başarısının ardından Wushu Kung-Fu İl Temsilcisi ve Milli Takım antrenörü Savaş Çakmak önemli açıklamalarda bulundu.

3-13 Şubat tarihleri arasında Antalya’da yapılan Wushu-Kung-Fu şampiyonası’nda önemli başarılar elde eden Ordu ili, turnuvanın bitmesinin ardından Ordu’ya 38 madalya ile dönmüştü. Tatamide başarı üstüne başarı yakalayan Ordulu sporcuların başarısının Wushu Kung-Fu İl Temsilcisi ve Milli Takım antrenörü Savaş Çakmak tesadüf olmadığını belirtti.

”Başarımız Tesadüf Değil”

‘3-13 şubat 2020 tarihlerinde Antalya ilinde yapılan Wushu Kung-fu Türkiye Şampiyonasında Ordu ili olarak 11 tansei 1.cilik olmak üzere toplamda 38 madalya alındı. Tek şampiyonada bu kadar madalya alan Wushu Kung-fu branşı büyük bir başarıya daha imza atarak bu başarının tesadüflerle olmadığını bir kere daha ispatladı. Başarılarımızda bizlere destek veren Ordu Büyük Şehir Belediyesi’ne, Gençlik ve Spor Il Müdürlüğümüze ve Altınordu Belediyesi’ne camiamız adına teşekkür ederiz.’

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!