3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da alınan kötü sonuçların ardından Kulüp Başkanı M.Onur Sarıhan istifa ederken, kulislerde Adem Bekar sesleri yükselmeye başladı.

Geçen sezon uzun süre kayyumda kalan ve bir dönem kapanacağı konuşulan Fatsa Belediyespor, sezon öncesi yaptığı kongre sonrasında Kulüp Başkanlığına Mehmet Onur Sarıhan’ın seçmişti. Sarıhan, ligde alınan kötü sonuçların ardından istifa eden ilk isim oldu.

7 haftada 3 beraberlik ve 4 mağlubiyetle son sırada yer alan Fatsa Belediyespor, özellikle gol yollarındaki üretkensizliği ile dikkat çekerken, Kulüp Başkanı Mehmet Onur Sarıhan’ın istifası takım için farklı bir sorunu beraberinde getirdi. İstifa sonrasında ise kulislerde başkanlık isim Adem Bekar ismi dolaşmaya başladı.

Kayyumda olduğu geçen sezon Halil Bekyürek, Av.Murat Yeşildaş, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Yurttaş’ın görev sürelerinin dolması nedeniyle Asliye Sulh Hukuk Mahkemesi yeni kayyum başkanlarını tekrar Av. Murat Yeşildaş, Belediye Meclis Üyeleri Adem Bekar, Mehmet Mutlu ve Mustafa İşbilir olarak atamıştı. Kısa bir süre kayyum başkanı olarak Fatsa Belediyespor’a hizmet eden Adem Bekar’ın, Kulüp Başkanlığı’na sıcak baktığı biliniyor.

İstifa eden Kulüp Başkanı Mehmet Onur Sarıhan’ın yönetiminde de yer alan Adem Bekar, Atıf Taha Seri ile birlikte Genel Kaptan görevini yapıyordu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!