logo

Başkan Yılmaz’dan Rüsumat’a destek sözü !

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele edecek olan ancak Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) geçtiğimiz yıllarda verdiği deplasman yol ve konaklama giderlerini tamamen kaldırılmasından dolayı sıkıntı çeken Rüsumat-4 Gençlikspor oyuncuları, Karşıyaka Mahallesi’ne yapılan tesisleri gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a durumlarını anlatarak destek istedi. Yılmaz’da Rüsumat’a randevu verdi.

Hem Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde hem de Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonalarında Ordu’yu en iyi şekilde temsil eden Rüsumat-4 Gençlikspor, tüm zorluklara rağmen yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Federasyon parayı kesti…

TFF, Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde oynayan takımların deplasman yol ve konaklama giderlerini karşılamama kararı aldı. Bunu duyan Ordu takımları deyim yerindeyse yıkıldı ve tepkilerini dile getirdi.

Her şeye rağmen

Rüsumat-4 Gençlikspor, tüm sorunlarına rağmen 2017-2018 sezonunda Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele etmek için başvuruyu TFF’ye yaptı. Kendi yağında kavrulmaya çalışacak olan Ordu temsilcisi, hedefi ise ilk 3’e girerek lig sonunda deplasman yol ve konaklama giderlerini almak olarak belirledi.

Yılmaz randevu verdi

Rüsumat-4 Gençlikspor oyuncuları, Karşıyaka Mahallesi’ne yapılan tesislerde gördüğü Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın yanına giderek, TFF’nin kendilerine verdiği deplasman yol ve konaklama giderlerini kestiğini söyledi ve destek istedi. Başkan Yılmaz ise Rüsumat’a destek sözü vererek, randevu verdi.

Antrenör Hakan Yurdakul ise Başkan Enver Yılmaz’ın kendilerine çok iyi yaklaştığını ve randevu verdiğini belirterek, Yılmaz’ın Ordu’da spora sahip çıktığı gibi kendilerine de destek olacağına inandığını dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu