Mart 24, 2023

TFF 3.Lig 1.Grup’ta 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Artvin Hopaspor arasındaki karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi. 0-0

Haftanın en merak edilen sonuçlarından birisi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Artvin Hopaspor karşılaşması Ordu’da oynandı. Ordu’ya lider gelen Artvin Hopaspor, 90 dakika sonunda kaybetmemesine rağmen liderlikten oldu.

Bu sezonun ikinci yarısına iyi başlayan ancak futbol olarak ümit vermeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, son maçında küme düşme hattında yer alan Yomraspor’a mağlup olurken Artvin Hopaspor karşısında ise iyi direnç gösterdi. Mor-Beyazlı ekip, sezonun ilk yarısında defalarca uygulandığı atamıyorsan yeme taktiği ile maçı golsüz bitirmeyi başardı.

0-0 biten mücadelenin ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü puanını 26 yaparken, konuk ekip ise 42 puana çıktı.

Stadyum: 19 Eylül

Hakemler: Serkan Eryılmaz, Önder Çalış, Berkay Salman

52 Orduspor Futbol Kulübü: Cantuğ Temel, Kemal Cingirt, Yunus Şimşek, Göksu Mutlu, Ömer İnan, Altan Kılıç, Gürkan Arslan, Yasin Öztop (Dk.86 Sergen Orman), Murat Kara (Dk.82 Mert Efe Çölbeyi), Uğur Durmuş, Kubilay Serbest (Dk.64 Muhammed Can Öztürk)

Artvin Hopaspor: Beycan Kaya, Saffet Gurur Yazar, Eşref Koçak, Arif Güner, Eşref Korkmazoğlu, Ahmet Tuna Akıl, Raşit Sevindir (Dk.74 Uğur Parlak), Hasan Gündoğdu (Dk.89 Tunahan Ergül), Salim Uzun (Dk.76 Alperen Doğan), Hakan Doğru, Serhan Yılmaz

Sarı Kartlar: Yasin, Kemal, Altan, Cantuğ, Uğur (52 Orduspor Futbol Kulübü)

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!