Bayraktar’lı Hopaspor’un Zirve İnadı !

Artvin Hopaspor’u, TFF 3.Lig 1.Grup’ta zirve yarışında tutan Ordulu Teknik Direktör Sinan Bayraktar, hedeflerinin Play-Off’a kalmak olduğunu ve bu doğrultuda mücadele edeceklerini söyledi.

Yeni Orduspor ile aynı grupta yer alan Sinan Bayraktar’ın çalıştırdığı Artvin Hopaspor, geride kalan 4 haftada aldığı 3 galibiyet 1 beraberlik ve 10 puanla averajla 2. sırada yer alıyor.

“Üzerine koyarak gitmeliyiz”

Lige iyi başladıklarını ve aynı şekilde devam ettirmek istediklerini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Artvin Hopaspor’a geçtiğimiz sezon devre arasında gelmiştim. Bu sezon başında da yeniden anlaşmaya vardık. Yeni sezonda yönetimin ve benim bildiğim oyuncularla deneyimli ve iyi bir kadro oluşturduk. Biz şampiyon olacağız diye yola çıkmadık. Ancak lig de bildiğim ve tanıdığım bir lig. O doğrultuda en azından ilk 5 içerisinde olacağımızı düşünüyorduk. İlk haftalarda iyi bir çıkış yakaladık. Şuan son derece iyi gidiyor. Tabi lig uzun maraton. İlk 4 hafta için aldığımız sonuçlar bizi mutlu etti. Bunu geri kalan 30 haftaya yaymamız gerekiyor. Bu oyuncumuzu ilerleyen haftalara yayabilirsek, ilk 5’in içerisinde yer alabiliriz. Üzerine koyarsak ilk 5 ya da şampiyonluk olabilir” dedi.

Bayraktar, Artvin Hopaspor’un, zamanında Orduspor’un formasıyla oynadığı için renklerinin mor beyaz olduğunu belirterek, armasında hem çayın hem de fındığın olmasının kendisini de mutlu ettiğini dile getirdi.

Lige iyi başladıklarını söyleyen Bayraktar, bu şekilde devam edip, sezonun sonunu iyi getirmek istediklerini ifade etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!