Mart 26, 2023

Baytaktar’ın Hesabına Göre 5 Puan Kaldı !

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün çiçeği burnunda teknik direktörü Sinan Bayraktar ilk maçında galibiyet sevinci yaşarken, maç öncesinde planlanan hesabına sadece 5 puan kaldı.

Ergin Döner’in ardından takımın başına gelen Ordulu teknik direktör Sinan Bayraktar, yeni takımı 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ilk maçında Karbel Karaköprü Belediyespor karşısından üç puanı üç golle almıştı. Cuma günü imzayı atan ve iki gün sonra galibiyet sevinci yaşayan Bayraktar’ın, geldiği gün yaptığı hesaba sadece 5 puan kaldı.

Göreve geldiği gün yaptığı basın toplantısında ”Orduspor Futbol Kulübü’ne hizmet etme şansı bulduğum için memnunum. Başkanımız Şükrü Bodur ve yönetim kuruluna beni göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca sezonun geri kalanında takımın başında görev alan eski takım arkadaşlarım Telat Özden ve Ergin Döner’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” açıklamalarını yapan Sinan Bayraktar’a ligde kalma durumu hakkında ise sorular sorulmuştu.

Sinan Bayraktar gelen soru üzerine ise ”10 puan aldığımız zaman garanti ligde kalıyorsunuz aslında bizim hesabımıza göre 8 puanla da kalırız. Bu ligde iki tane düşmüş takım olduğu için baraj yükselebilir. 39-40 puana ulaştığınız zaman garantisiniz. Bizim de 32 puanımız var. Artin Hopaspor’u çalıştırırken dirençli ve sert bir 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü rakip olarak görmüştüm. İyi bir takımımız var. Ligde kalacağız.” açıklamasını yapmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!