Mart 31, 2023

Bekle Bizi Avrupa Şampiyonası

Avrupa Wus-Hu Kung Fu Federasyonunun düzenlemiş olduğu 5. Gençler Büyükler Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası’na Ordu’dan 5 sporcu katılacak.

5. Gençler Büyükler Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası’nda Ordu’yu Gamzenur Sarı, Oya Kömürcü, Gülnihal Çarkacı, Feyza Kevser Kurt ve Cemil Eren Akdemir temsil edecek.

Avrupa Wus-Hu Kung Fu Federasyonunun düzenlemiş olduğu 5. Gençler Büyükler Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası 26 Nisan – 02 Mayıs 2019 tarihleri arasında Rusya Moskova’da Yapılacak.

“Bizleri temsil edeceksiniz”

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Bu sporu bırakmayın, bu spora emek verin mükafatını sonunda alacaksınız. Burada dünya şampiyonları var, sizler de olacaksınız inşallah. Başarı çalışmayla disiplinle gelir. Yapacağınız bir iş var İlgileneceğiz tek şey bu spor olsun. Bu sizi ileriye götürür. Bu disiplinlere uyarsanız dünyanın en başarılı sporcuları olursunuz. Sizler bizlerin geleceğisiniz. Bizleri temsil edeceksiniz. Hepinize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

“Hiç yorulmadan çalışıyoruz”

Gençler Büyükler Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonasına 26 Nisan – 02 Mayıs 2019’da Rusya Moskova’da katılacak olan Genç sporculardan Avrupa ‘da ve Dünya’da şampiyonluklar beklediğini özellikle vurgulayan Ordu Wushu Kungfu Antrenörü Veda Tut ise; “Bizler bu sporun yöneticileri olarak bu güzel etkinlikler ile Wushu Kung Fu’yu ülkemizde ve dünyada yaymak ve en yüksek seviyelere çıkartmak için varımızla yoğumuzla hiç yorulmadan çalışıyoruz.” diye konuştu.

“Başarılı olacaklar”

Türkiye’nin en faydalı sporlarından olduğunu aktaran Wushu Kungfu Ordu İl Temsilcisi Savaş Çakmak, “5. Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası sporcularımız İlimizi Ülkemizi temsil edecek.”Umuyoruz ki Sporcularımız üstün gayret sarf ederek Ordu’ya ve bizlere bu haklı gururu yaşatacaklar. Ülkemizi, bayrağımızı, şehrimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inancım sonsuzdur” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!