Mayıs 28, 2023

İlk olarak 2 Temmuz’da Spor52.com’dan sizlere ulaştırdığımız Yasin Öztop & 52 Orduspor Futbol Kulübü ayrılığı, başarılı futbolcunun açıklamalarıyla resmiyet kazandı.

Sezon başında 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan ve takımın kaptanlığını yapan Yasin Öztop, yaptığı açıklama ile önümüzdeki sezonda takımda yer almayacağını açıkladı.

1991 doğumlu sağbek oyuncusu sezon başında zor şartlar altında bir araya geldiklerini ve takımı ligde tutmayı başardıklarını söylerken “Takım kaptanlığını yaptığım ve bundan gurur duyduğum 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden ayrılmış bulunmaktayım. Bütün takım arkadaşlarıma ve kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu takım kurulduğunda 10 gün vardı, kimse ligde kalacağına inanmamıştı. Tek inananlar Sahada forma için savaşanlar oldu. Bunu başardık, bu takım görevini yaptı. Görevini yapmayanlara teşekkürler” açıklamasını yaptı.

Bu sezon 25 karşılaşmada 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyen 1991 doğumlu sağ bek oyuncusunun sözleşmesi 31 Mayıs 2020 tarihinde sona ermişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!