Mayıs 29, 2023

Voleybol Erkekler 1.Ligi ekibi Akkuş Belediyespor’da transfer çalışmaları sürerken, orta oyuncusu Berk Yılmaz imzayı attı.

Bu sezon ligde zor günler geçiren ve önünüzdeki sezon daha iyi bir takım kurma yolunda hedefleyen Akkuş Belediyespor bir transfer yaptı. Ordu temsilcisi Orta Oyuncu Berk Yılmaz’ı renklerine bağladı.

Akkuş Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu, oyuncu transferlerine ilişkin yaptığı açıklamasında bu yılki hedefin Efeler Ligi olduğunu belirtti. Ercan Çayıroğlu: “Renklerimize kattığımız orta oyuncu Berk Yılmaz genç, istekli, hedefleri olan bir arkadaşımız, transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Galatasaray gibi büyük bir kulübün altyapısında yetişmiş tecrübeli oyuncumuz Yılmaz, TVFF 1. Ligde birçok takımı temsil etmiş, yeni sezonda Akkuş Belediye spor için ter dökecek. Bizler için verimli olmasını istiyor, kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Galatasaray’ın altyapısında yetişen 1997 doğumlu genç ve tecrübeli oyuncu Berk Yılmaz 1. Ligde Alanya, Haliliye ve Afyon takımlarında forma giymişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!