logo

Bir bu eksikti !

Orduspor ile Fatsa Belediyespor arasında Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanan maç sonrasında Orduspor Takım kaptanı Oğuz Yılmaz ile Orduspor taraftarları arasında yaşananlar maç sonuna yansıdı !

Orduspor’da 3-0 kaybedilen Fatsa Belediyespor maçı sonrasında yaşananlar maçın Orduspor taraftarları cephesinden maçın önüne geçti. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de -10 puan ile son sırada yer alan taraftarlar ile her şartta Orduspor formasını giyerek bu sezonda tarihin en sancılı döneminde takım kaptanlığına getirilen Oğuz Yılmaz arasında yaşananlar sosyal medyaya yansıdı.

Fatsa Belediyespor’un ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-0 kazandığı maçın sonlarında bir pozisyon sonrasında kaptan Oğuz Yılmaz’a tepki gösterilirken, karşılşamanın bitiş düdüğüyle birlikte kendisine gösterilen hem kaybetmenin üzüntüsü hem de tepkilerden dolayı tribüne gitmeyen Yılmaz’a taraftarların tepkisi vardı.

Deplasman tribünlerinde kendilerine ayrılan yeri dolduran Orduspor taraftarları adına Fidangör 1967 Taraftar Grubu lideri Zafer Çetinkaya’nın yaşanan olayla ilgili yaptığı şu açıklama dikkat çekti.

”Bugün oynanan Fatsa belediyespor – Orduspor maçının sonrası futbolcularımızı tribüne çağırdık mevcut Orduspor’umuzun şu andaki kaptanı tribünlere gelen futbolcu arkadaşlarımızı geri çağırarak alaycı bir şekilde tribünlere dönerek buradan yazmak istemediğim bir hareket ve alaycı tavırla soyunma odasının yolunu tuttu. Yağmurun altında tek amacının sadece takımını destekleme olan taraftarların yapılan bu terbiyesizliği asla cevapsız kalmayacak.”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu