logo

”Bir takıma daha ne kadar yükleneceksiniz”

Orduspor’da sezon başında takımdan ayrılarak Orhangazispor ile anlaşan Oluş Şensöz, Orduspor’un aldığı -6 puan cezası sonrasında başka takımda olsam da gönlüm ve kalbim her zaman Orduspor’da dedi.

Orduspor’da FIFA’dan gelen ceza sonrasında, taraftarların yanı sıra eski futbolcularda tepki gösterdi. Son 2 sezondur Orduspor’da forma giyen ve geçen sezon TFF 3.Lig’de 19 maça çıkan Oluş Şensöz, Orhangazispor’a transfer olmuştu. Şensöz, her fırsatta Orduspor’dan ayrıldığını ancak gönlünün Orduspor’da olduğunu dile getirirken, gelen ceza sonrasında sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

”Kimsenin aldığı ah yanına kalmaz”

Türk futbolunun beli bu yüzden doğrulmaz. Ah alan kimsenin yüzü hiçbir zaman gülmez. Sahada yağmurunda, çamurunda idman yapan 20-21 yaşındaki arkadaşlarımızın emeğini çalanların yanına kalmaz. Bir futbol takımına bu kadar yüklenilemez. Daha ne kadar puan sileceksiniz. Herkesin kendine göre cevabı olsa bile. Kimse maç yenildikten sonra ağlayan koskocaman adamdan aldığı ahın hesabını ödeyemez. Kimse maç kaybedince ağlayan futbolcudan çaldığı emeğin hesabını veremez. Ne yabancı kuralı ne kontenjan. Türk futbolunun tek sorunu bu. Kimsenin aldığı ah yanına kalmaz. Başka takımda da olsam gönlüm, kalbim her zaman Ordu ve ORDUSPOR’dan yana. KARANLIK AYDINLIĞA KAVUŞUR ELBET. EN BÜYÜK SEN DEĞİL MİSİN ALDIRMA ORDUM ALDIRMA!!

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu