logo

”Bırakın artık prim yapmayı”

Orduspor’da yapılan kongre sonrasında başkan adayının çıkmaması ve kulübün kayyuma doğru ilerlemesi sonrasında her kesimden tepkiler gelirken, Orduspor futbolcusu Arda Arslan’ın açıklamaları ise dikkat çekti.

Orduspor’un altapısından yetişen ve yeni sezonda takımla devam eden Arda Arslan, Orduspor’da yapılan ve sonuç olarak takımın Divan Kurulu’na teslim edilen kongre sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Orduspor’da forma giyen birçok futbolcunun kongre sonrasında tepki göstermesi dikkatlerden kaçmazken, Arslan sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı.

Bugünkü yapılan kongrede üzüntüyle söylüyorum ki Orduspor kulübü sahipsiz kalmıştır. Şimdi tek tek soruyorum 2 milyon Orduluya hepinizin içi rahat mı ? voleybol olsun, basketbol olsun, futbol olsun bu kadar insan sahipsiz kaldı. İçiniz rahat mı ? Şartlar ne olursa olsun biz sonuna kadar gücümüzün yettiği kadar savaşmaya mücadele etmeye devam edeceğiz. Bugün kimilerine bayram günü kimilerine cenaze günü emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Kaliteniz kişiliğinizde olsun, makamlar mevkiler koltuklar gelip geçici. Bırakın artık prim yapmayı, burada suçlu aramıyorum haddime değil sadece elinizi vicdanınıza koyun ve bu şanlı kulübe sahip çıkın

“Orduspor gelip geçici heyecanların değil, gücün başarısının devamlılığını sağlayan bir kulüp olacaktır.” ALI ATAOĞLU
Saygılarımla Arda ARSLAN

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu