logo

”Bizi biz yapan şey Orduspor oldu”

Orduspor’un altyapısından yetişen bir isim daha kulübe veda etti. Bu sezon başında oynadığı futbol ve attığı gollerle adından söz ettiren savunma oyuncusu Altan Kılıç, kulüpten ayrıldığını dile getirirken herkese teşekkür etti.

2016-2017 sezonu öncesinde Orduspor’da futbolcular teker teker kulüpten ayrılırken, sözleşmesini fesih eden futbolcular duygusal bir veda yazısı yazmaya devam ediyor. Uzun yıllar mücadele ettikleri Orduspor altyapısının ardından son 3 yıldır A takımda bulunan çoğu futbolcu ayrılık kararının kolay olmadığını belirtirken teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Bu sezon başında attığı sürpriz gollerle iyi bir performans sergileyen ancak devamında takıma ayak uyduran Altan Kılıç’ta veda yazısı yazan isimlerden birisi oldu. Ligde ilerleyen haftalarda da orta sahada görev alan 21 yaşındaki oyuncu bu sezon ligde 27 maçta görev alırken, veda yazısında şu ifadeleri kullandı.

”Tam 14 yıl önce kapısından girdiğim bu koca büyük çınara veda etmekte varmış. Hayal ederken yaşamak nasip oldu belkide en büyük şanstı hayatımda bu şanlı formayı giyebilmek. Çok fazla anlatmaya gerek yok bizi biz yapan şeydir Orduspor. Son olarak kötü günde iyi günde yanımızda olan gerçek Orduspor taraftarlarına ve her anımızda bize hizmet eden gerçek Orduspor emekçileri olan çalışanlara ve yardımları dokunan herkese teşekkür ederim. Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz.”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ