Haziran 4, 2023

Boksörlerden Genç’e Ziyaret !

Türkiye Şampiyonalarında başarılı sonuçlar alan Boksörler Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

Amasya’da düzenlenen Üst Minik ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası ve Gümüşhane’de düzenlenen 15 Temmuz Üst Minik Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i Boks il Temsilcisi Mustafa Genç ve antrenörleri İle birlikte ziyaret etti.

Sporcuları başarılarından dolayı kutlayan İl Müdürü Mustafa Genç “ Siz yeterki azimle çalışmaya devam edin Gençlik ve Spor Bakanlığımızın imkanlarını sizler için sunmaya devam edeceğiz. Sporda başarıya ulaşmak ve başarı grafiğini sürdürmek istiyorsanız çok çalışmanız gerekiyor. En önemliside Eğitim hayatınızı sporla birlikte taçlandırmanız lazım. Sizlere güveniyoruz, sizler bizim için önemlisiniz. Ağustos ayında Gürcistan’da yapılacak Avrupa Boks Şampiyonasına katılacak Türkiye Şampiyonu Cansu Akdi ve Can Polat Efil’den başarı bekliyoruz. İlimizde ger geçen gün başarı grafiği yükselen sporcularımıza desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a teşekkür ederim. Sporcularımızın başarısında emeği geçen antrenörlerimizi kutlarım. Dedi”

Türkiye Şampiyonu sporculardan Cansu AKDİ ve Can Polat EFİL’in hedeflerinin Avrupa BOKS Şampiyonası’nda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olmak olduğunu dile getirdiler. Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Boks Antrenörü aynı zamanda Boks İl Temsilcisi Mustafa Genç ise “Boksta başarılar gelmeye devam ediyor. İki Sporcumuzu Milli Takıma gönderdik. Üst Minikler Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecekler. İki sporcumuzdan da şampiyonluk bekliyoruz.” Dedi.

Türkiye Şampiyonasında;

Cansu AKDİ 44 KG’da Birinci, Yağmur ÇAKMAK 70 KG’da İkinci,

Göksu SIRATAŞ 54 KG’da Üçüncü, Muhammet Ulvi GÖKÇEN 38,5 Kg’da Üçüncü, Can Polat EFİL 52 KG’da Birinci, Zafer ARSLAN 48 KG’da Üçüncü,

Atilla KARADERE 62 KG’da Üçüncü olmuştu.

ORDU ORT TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!