Mart 26, 2023

“Borç Batağını Kurutmaya Çalışacağız”

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, transferde anlaşmak istedikleri birçok oyuncunun olduğunu ancak maddi güçlerinin yetmediğini söyledi.

İki sezondur kümede kalma mücadelesi veren ve kümede kalmayı başaran Fatsa Belediyespor, yeni sezonda kadro planlaması üzerinde çalışıyor. Sözleşmesi devam eden sadece 4 futbolcusu kalan Sarı-Lacivertli takımda, yönetim ve teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu çıkış yolu arıyor.

Kulübün kadro kurması gerektiğini belirten Hüseyinoğlu, aynı zamanda borç batağının olduğunun altını çizerken: “Geçen sene takımımız kayyumdan geldi. Borç batağındaydı. Bu sene borç batağını kurutmaya çalışacağız. Başkan ve yönetimimizle bir araya geldik. Sürekli görüşüyoruz. Şuan belli bir bütçemiz var ama çok kısıtlı bir şekilde gitmemiz gerekecek. İç transferde de bazı oyuncularla anlaşmak istiyoruz ama şuanda fiyatları çok yüksek. İçerideki oyuncular bizden çok yüksek fiyat istiyorlar. Dışarıdakileri tahmin bile edemezsiniz. O yüzden transferi ağırdan alma politikasını sürdüreceğiz. Sabredebilirsek, fiyatları aşağıya çekebileceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Altyapıya da önem verdiklerini söyleyen genç çalıştırıcı; “Bizim için altyapı da çok önemli. Altyapı konusunda Dolunayspor ile bir protokol imzalandı. O konuda da bir çalışma başlattık. A takımın yanı sıra altyapı çalışmalarımızı da önemsiyoruz. İkisini bir arada yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!