Bozukkale Taraftar Grubu’ndan Anlamlı Veda !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki maçta alınan ağır mağlubiyetlerin ardından istifa eden Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’ye, Bozukkale Taraftar Grubu’ndan anlamlı bir veda mesajı yayınlandı.

2021-2022 sezonunda şampiyonluk mücadelesi vermeye çalıştığı TFF 3.Lig’de son iki maçta toplamda 10 gol yiyerek ağır mağlubiyetler alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kan değişikliğine gidildi. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin 7-0’lık Bayrampaşa Spor A.Ş. mağlubiyetinin ardından istifasını kabul eden yönetim, yeni teknik adam arayışına girdi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nü destekleyen Bozukkale Taraftar Grubu ise, görevinden istifa eden Cüneyt Tiryaki’ye sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.Bozukkale Taraftar Grubu adına bir açıklamada bulunan Zafer Çetinkaya, şunları söyledi; “Göreve geldiği günden beri, yüksek bir aidiyet duygusuyla görevini yürüten, şehrinin takımı için mücadele veren, çok sevdiğimiz Ordumuzun yetiştirdiği kıymetli hocamız Cüneyt Tiryaki, son 2 maçtaki kötü performansın ardından, kan değişikliğinin kulübümüze faydalı olacağını düşünerek görevinden kendi isteğiyle ayrılmıştır. Her zaman bizimle ilişkileri iyi olan, grubumuzu sözleriyle her platformda onurlandıran, şampiyonluk için de yürekten mücadele veren değerli hocamıza, kulübümüz için verdiği emeklerden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gönül isterdi ki hikayemiz mutlu bitsin ama yine yarım kaldı. Ama kendisinin hem kulübümüzde hem de bizdeki yeri hep farklı olacak. Cüneyt Hocamıza bundan sonraki teknik adamlık kariyerinde başarılar diliyor, hakkımızı helal ediyoruz.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!