Mart 26, 2023

”Bu Sahada Maç Sözü Aldık”

Ordu Altınordu İlçesi’nde yer alan Karapınar Mahallesi’ne futbol sahası ve çevre düzenlemesi konusunda büyük adımlar atıldı.

Karapınar Mahalle Muhtarı Nihat Bayhan, Mart ayının ilk haftalarından yaptığı açıklama ile Karapınar Mahallesi’nde yer alan eski futbol sahası’nın modern görünüme kavuşması için girişimlerde bulunduğunu belirtmişti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman ile istişare halinde olan Bayhan’ın çabaları ile futbol sahasının yeniden hizmete açılması için çalışma başlatıldı.

Karapınar Mahalle Muhtarı Nihat Bayhan yaptığı açıklamada ”Büyükşehir Başkanlığı Genel Sekreteri Yardımcımız Sn. Bülent Şişman’la mahallemiz içerisinde atıl durumda olan Futbol sahamızda iyileştirme çalışmaları için tespitlerde bulunduk. İlk fırsatta kendisi ile bu sahada maç sözünü de aldık. Sahaya giderken ki yol güzergahına ve sahamızın tam karşısındaki hurda yığınlarına hemen müdahale edileceğini söyledi. Ayrıca Merkez Camimizin çevre düzenlemesi için de gerekli çalışmaları başlattı.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!