Mayıs 29, 2023

”Bu Süreci Hep Birlikte Atlatacağız”

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı formasını giyen ve takım kaptanlığı yapan Ordulu Gizem Gönültaş yaptığı açıklamada bu süreçte herkesin tedbirli olması gerektiğini belirtti.

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan; Covid-19 adı verilen Corona virüsünün, son zamanlarda insanlığı ciddi anlamda tehdit altına almasını sebebiyle Dünya’nin birçok ülkesinde önlemler alınmaya başlandı. Türkiye’de de özellikle dışarı çıkılmaması konusunda uyarılar gelirken, Beşiktaş Kadın Futbol Takım kaptanı Gizem Gönültaş’tan da açıklama geldi.

Ordulu Gizem Gönültaş liglere ara verildiği dönemde bireysel olarak evde çalışmalarını sürdürürken, Covid-19 hastalığı ile ilgili bu işin şakasının olmadığını belirtti. ”Tüm dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz ve malesef ülkemizde de bu durum yaşanmakta. Bu işin şakası yok, neden hala dışarı çıkmakta ısrarcıyız ve bu virüsün yayılmasını hızlandırıyoruz ? Bana bir şey olmaz, benim başıma gelmez gibi bir düşünce içinde kesinlikle olmamalıyız. Belki taşıyıcısındır, etrafındaki insanlara bulaştırdığının farkında değilsindir? O yüzden kendi sağlığımız açısından evde kalın. Gerekli tedbirlerinizi alın ve sokağa çıkmayın. Çünkü ende kaldığımız sürece virüsün yayılımı azalacaktır. Bu süreci de hep birlikte atlatacağız yeter ki uyarıları dikkate alalım ve yaşantımıza kaldığımız yerden devam edelim.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!