C Grubu’nun Lideri DHMİ ! 9-3

DHMİ (Ordu-Giresun Havalimanı) Tffhgd Ordu şubesinin düzenlediği 2019 kurumlar arası futbol turnuvası 6.hafta maçında grubun güçlü takımlarından Emniyet’i 9-3 yenerek kalitesini tekrar gösterdi.

DHMİ (Ordu-Giresun Havalimanı), ikinci defa katıldığı Türkiye Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu şubesinin düzenlediği turnuvada, oynadığı 6 maçın 5’ini kazanarak yer aldığı C Grubunu lider tamamladı ve adını ikinci kez finallere yazdırdı.

Maçın başından sonuna kadar üstün oynayan DHMİ (Ordu-Giresun Havalimanı), rakibini Ercan Akdin (5), Adem Birol (2),Osman Metli ve Mehmet İncesulu’nun golleri ile 9-3 gibi farklı bir skorla yenerek son haftayı 3 puanla kapattı. Bu sonuçtan sonra DHMİ (Ordu-Giresun Havalimanı) puanını 15’a çıkartıp lider bitirirken , Emniyet 8 puanda kaldı.

Turnuvada C grubunu lider olarak tamamlayarak şampiyon olan DHMİ futbolcularına ve ekibine, Ordu-Giresun Havalimanı Müdürü İsa TÜRKMEN tarafından tarafından yemek verildi.

Grubun son maçı olan Emniyet maçında 9-3 gibi farklı bir skorla sahadan galip ayrılan DHMİ (Ordu-Giresun Havalimanı), D grubu 3.sü Panzerler Çevik kuvvet ile 27.04.2019 tarihinde karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!