logo

Çamlık Merkez ti-break ile güldü 3-2

2. Lig Voleybol Ligi 7.Grup’ta mücadele eden Ordu Çamlık Merkezspor, ligin 3.hafta maçında Turhal Kocakavak Anadolu Sportif’i zorlu geçen maç sonunda 3-2 yenmeyi başardı.

Geçen sezon mücadele ettiği ligde rakipleri karşısında fırtınalar estiren Ordu Çamlık Merkezspor, yeni sezonda da korku salmaya devam ediyor. Ordu’da Çamlık Market’in destekleriyle Çamlık Merkezspor olarak ligde mücadele eden Ordu temsilcisi, ligde son olarak Turhal Kocakavak Anadolu Sportif’i yenerek 3’te 3 yaptı.

Ordu’da oynanan maçta ilk seti 25-9’la rahat geçen Ordu temsilcisi, sonraki setlerde 11-25 ve 21-25 yenilerek bir anda 2-1 geriye düştü. Ordu Çamlık Merkezspor, geriye düşmesine rağmen maçı çevirmeye başardı ve 25-19’luk 4.set sonunda ti-break’i de 15-6 kazandı ve galip geldi.

Uzun yıllardan bu yana voleyboldaki başarılarıyla ön plana çıkan Ordu Tenis İhtisas Kulübü Bayan Voleybol Takımı geçen sezon başında voleybol adına faaliyetlerini durdurmasıyla, Voleybol Bayanlar 2.Ligi’ne dahil olan Ordu Çamlık Merkezpsor’da aynı başarılarla yoluna devam ediyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu