Nisan 1, 2023

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde Play-Off Final Etabı’nda adeta Efeler Ligi’nin kapısından dönen Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bu sezonda hedeflediği üst lige çıkamadı.

Ordu’yu Voleybol Erkekler kategorisinde temsil eden en hedefli ve kaliteli takımların başında gelen Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bu sezon hedeflediği Efeler Ligi yolunda dramatik bir final yaşadı. Play-Off Final etabının son maçını kazanması halinde üst lige çıkacak olan Akkuş Belediyespor, Cizre Belediyespor’a 3-2 kaybetti.

Maçın ardından Akkuş Belediyespor camiasında büyük üzüntü yaşanırken, Akkuş Belediye Belediye Başkanı İsa Demirci ise takımın mücadelesinden dolayı tebrik etti. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci: ”Türkiye Voleybol Erkekler 1. Ligi’nde bugüne kadar ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor’umuz Final maçında maalesef 3-2 kaybederek Efeler Ligi’ne katılma hakkı elde edemedi. Bugüne kadar bizlere maddi manevi destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aynı şekilde sezon başından bu yana ellerinden gelen tüm gayreti ortaya koyan oyuncularımıza ve teknik ekibimize teşekkür ediyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!