Cantuğ Temel, 2.Lig’in Şampiyonluk Adayı İle Anlaştı !

Sezonun ilk yarısında Orduspor 1967 A.Ş. forması giyen ve kadro dışı kaldıktan sonra devre arası takımdan ayrılan Cantuğ Temel, 2.Lig Beyaz Grup’ta ikinci sırada yer alan Amed Sportif Faaliyetler ile anlaştı.

Ordu Futbolu’nun son dönemlerde yetiştirdiği önemli kalecilerinden birisi olan Cantuğ Temel, 2.Lig’e geri döndü. Sezon başında kariyerinde yeniden Ordu’ya dönerek Orduspor 1967 A.Ş. ile anlaşan ancak çalkantılı bir süreç geçirdikten sonra önce kadro dışı bırakılan ardından da takımdan ayrılan Cantuğ Temel, Amed Sportif Faaliyetlere gidiyor.

Sezon başında tecrübeli kaleci Kurtuluş Yurt ile anlaşan ancak devre arasında kaleciyi takımdan gönderen Amed Sportif Faaliyetler’de kaleci transferinin Cantuğ Temel takviyesi ile yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden sonra Orduspor 1967 A.Ş.’ye gelen ve iki takımda da kadro dışı kalan Cantuğ Temel’in kariyerinde çıkışa geçmek istediği öğrenildi.

Orduspor 1967 A.Ş. forması ile sezonun ilk yarısında 9 maça çıkan ve bir kırmızı kart gören 27 yaşındaki kaleci oynadığı maçlarda 7 gol yemişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!