Mart 26, 2023

Cemal Enginyurt’tan Adana Stadyumu’na İsim Önerisi !

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medyada yazdıkları ile oldukça gündeme gelirken, bu sefer Adana’da yapılan stadyum önerisi hakkında isim önerisinde bulundu.

Adana’da yeni stadyum yapımının sonuna gelinirken, koltuk rengi tartışmaları yerini isim tartışmasına bıraktı. Ordu’dan ise MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, twitter hesabından yaptığı açıklama ile Adana’da yapımı neredeyse tamamlanan stadyum hakkında isim önerisinde bulundu. Enginyurt’un bu önerisi bazı kesimler tarafından olumlu karşılanırken, bazı kesimler ise tepki gösterdi.

Yapılan yeni stadyum hakkında sosyal medyada hesabından açıklamalarda bulunan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ”Adana güzel bir stadyuma kavuşuyor. Bu eseri Adanalılara kazandıran başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, bütün sorumluluk sahibi olanlara teşekkür ederim. Bu stada bir de isim gerek. Bütün arkadaşlarım ekleyerek paylaşsın. Adana Alparslan Türkeş Stadyumu verilsin isim olarak.” açıklaması ile sosyal medyada farklı bir tartışma konusu başlattı.

Cemal Enginyurt’a ise sporu seviyorsun ve bu konu hakkında konuşuyorsan önce Orduspor’a sahip çıkması konusunda eleştiriler gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!