Mart 20, 2023

Cenkay Gençer 1.Amatör’e Çabuk Isındı !

Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezonun çiçeği burnunda takımı olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün yeni transferi 2000 doğumlu Cenkay Gençer, attığı 16 golle normal sezona damga vurdu.

Altaş Soyaspor, Soyaspor Gençlik ve Yeni Mahalle 52 Spor olan ismini bu sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak değiştirerek kurduğu güçlü kadroyla şampiyonluk hedefleyen Şükrü Bekiroğlu’nun öğrencilerinde, lig maçlarında göze çarpan isim Cenkay Gençer oldu.

Silivrispor, İstanbul Kasatamonu Gençlik ve Spor ve Tepebağ Kültürspor formaları giydikten sonra bu sezon başında Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne tranfser olan genç forvet oyuncusu, beklentilerin oldukça üzerine çıktı. 2000 doğumlu olan ve takımın en genç oyuncularından birisi olan Cenkay Gençer, bu sezon lig maçların 16 gol atarak takımın en golcüsü oldu.

Henüz genç yaşında Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşamak isteyen Cenkay Gençer’in, özellikle Play-Off maçlarınd atmosfere tecrübesi olmaması Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu’nu düşündürüyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!