Mart 24, 2023

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur yaptığı açıklamada coronavirüs salgınının ekonomik olarak herkesi kötü etkilediğini belirtirken, kendilerinin futbolculara çok fazla borcu olmadığını belirtti.

2019 yılının Aralık ayında yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrasında Yeni Orduspor Kulübü’nün Başkanlığı’na seçilen Şükrü Bodur, kulübün adını 52 Orduspor Futbol Kulübü yaparken sezonun ikinci yarısında yeni bir logo ile mücadele etmişti. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, herkes gibi takımın ekonomik olarak zorlandığını belirtirken futbolculara 3 maç başı ve bir de prim borcu olduğunu açıkladı.

Şükrü Bodur yaptığı açıklamada: “Koronavirüs salgını kulüpleri ekonomik olarak etkiledi ama bizim futbolcularımıza fazla bir borcumuz yok. Şu ana kadar 3 maç başı, bir tane de primden borcumuz görünüyor. Tabi ki bu borç kapatılacak. Personelimizin maaşlarını Mart ayı da dahil ödedik. Önümüzdeki süreçte tüm kulüpleri sıkıntıya sokacağı gibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü de mutlaka sıkıntıya sokacaktır. Bunu nasıl sıkıntısız atlatırızın hesaplarını yapmaya çalışacağız.” dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur artık herşeyin eskisi gibi olmayacağını belirtirken, birçok takımda futbolcuların alacaklarından indirime gittiğini ve kendi takımında da anlaşmaların gözden geçirileceğini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!