”Çok net olarak emeğimiz çalındı”

Orduspor’un Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Altınordu Belediyespor’a mağlup olmasının yankıları sürerken, tartışılan pozisyonda yer alan isimlerden birisi olan Necdet Apaydın önemli açıklamalarda bulundu.

19 Eylül Stadyumu’nda Play-Out maçında Altınordu Belediyespor’a 3-1 yenilen Orduspor, Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeyi başaramamıştı. Karşılaşmanın 81.dakikasında Muhammed Kurt’un ceza sahası içinde kazandığı penaltıda Kurt’u savunan isim olan Necdet Apaydın, pozisyonda rakibine temas dahi etmediğini belirtti.

Sezon başında Ulubey Belediyespor’dan transfer edilen Necdet Apaydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada duygularını paylaştı. Apaydın açıklamada net olarak emeklerinin çalındığını söyledi.

”İçerisinde bulunduğumuz onur mücadelesinde çok net olarak emeğimiz çalındı. Orduspor sayesinde ekmek yeyip, bugün sahtekarlık yapanları da gördük. Sezon boyunca önemli yerlerden herhangi bir destek görmeden, para almadan buna rağmen antrenman kaçırmadan mücadelesini sürdüren tüm arkadaşlarıma ve hocalarıma, yönetime ve Büyük Orduspor taraftarına teşekkür ederim. Ancak yaşadığımız şampiyonluk ve şehirdeki ölü toprağının kalkması bazılarını rahatsız etti. Kapandı gözüyle bakan şerefsizler durumdan memnun olmadı. Sizleri de unutmayacak bu şehir. Şehirdeki bu uyanma burada kalmamalı daha da iyi duyurulmalı. Son sözüm; Bu saatten sonra Orduspor tutanın değil tutmayanların elinde kalır.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!