Ligde kalma potasında yer alan Fatsa Belediyespor’da Kayyum Başkanı olan ve geldikten sonra takımı ligde tutmayı başaran Tayfun Karataş, ligde kalmanın mutluluğunu yaşıyor.

Kulüp Başkanı İbrahim Eroğlu’nun görevi bırakmasının ardından yapılan kongrede başkan bulamayan Fatsa Belediyespor, kayyuma kalmıştı. Fatsa Asliye Hukuk Mahkemesi kararı ile 3. Lig temsilcisi Fatsa Belediyespor’a Kayyum Başkan olarak atanan Tayfun Karataş, lig sonunda büyük sevinç yaşıyor.

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Tayfun Karataş, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Fatsa Belediyespor’u ligde tutan herkese teşekkür etti. Karataş ”Bundan tam 7 hafta önceydi bu göreve geldiğimizde. Herkes düştü demişti ama bizi unuttular. Çok sağlam bir kayyum ekibi Haşim Bursalıoğlu, Halil Bekyürek, Muhammet Özkan, Hasan Ceceloğlu ve Cansu Ceceloğlu. Sağlam bir teknik heyet. Sağlam bir sportif direktör Niyazi Hüseyinoğlu. Sağlam futbolcu kadrosu. Sağlam kulüp çalışanları ve çok sağlam bir taraftar kitlesi. İlk gün futbolcu kardeşlerime şunu demiştim, Allah bizimle. Çok şükür inandık ve başardık. Bize inanan ve destek veren herkese teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!