52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Tiryaki, dış transfer konusunda beş tane daha takviye yaparak bitirmek istediklerini belirtti.

2021-2022 sezonu öncesinde transfer çalışmalarına erkenden başlayan ve hatta birçok transferi duyuran 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transferlerin devam edeceği duyuruldu. Mor-Beyaz-Yeşilli ekibin çiçeği burnunda teknik direktörü Cüneyt Tiryaki, kadroya beş tane daha transfer yapmak istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin sürekli istişare halinde olduğu transfer konusunda şu ana kadar dış transferde Doğancan Aynacı, Sinan Morgil, Özgen Erdem, Taner Kahriman, Sergen İlhan, Muzaffer Kahriman, Emre Tosun, Hasan Kaya, Rasimcan Değirmenci ve Hasan Göksu anlaşmıştı. Tiryaki’nin verdiği rapor doğrultusunda ise iç transferde Gökhan Berkay Yıldız, Şükrü Kaan Kılıçaslan, Berat Çelebi, Gökhan Erdöl, Batuhan Aktaş, Emre Bayrak, Oğuzhan Birben ve Gökhan Özer ile yeniden anlaşmaya varıldı.

Şu ana kadar iç ve dış transferde 18 isimle anlaşan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Cüneyt Tiryaki, dış transferde genç bir stoper, sağ bek, sol bek, iki yönlü orta saha ve hem kanat hem de forvette oynama özelliği olan hücumcu bir oyuncu transfer hedeflerinin olduğunu söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!