Mart 31, 2023

“Delikanlıca, sportmence başarılı olması için çalışacağız”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler yaptığı açıklamada Orduspor efsanesinin geri dönüşünü gerçekleştireceklerini belirtti.

Göreve geldiğinden bu yana Orduspor ile ilgili çalışmalar yapıldığını belirten hatta Barcelona ile de görüşme yapıldığını belirtmişti. Defalarca Orduspor konusunda açıklama yapılmasına rağmen henüz net bir gelişme yaşanmaması da kafalarda soru işareti yaratmıştı.

Orduspor ile Yeni Mahalle 52 Spor arasında anlaşılan isim değişikliği konusunun ardından açıklamalar yapan Güler, Orduspor’un en alttan alarak delikanlıca, sportmence başarılı olması için çalışacaklarını belirtti.

Amatör takımlara da eşit şekilde destek olacaklarını belirten Hilmi Güler “Fikretlerin, Turgayların, Pele Erolların takımını en alttan alıp, delikanlıca, sportmence başarılı olması için çalışacağız. Diğer 44 takımımıza da adil davranacağız. Sonuçta onlarda da Ordulu sporcularımız var. Yaptığımız çalışmalar bu şekilde. İnşallah burada şanlı tarihiyle bir efsanenin geri dönüşünü gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!