Haziran 8, 2023

Demir Ali’ye Bir Destek’te Fatsa Belediyespor’dan !

Ordu’da yaşayan ve SMA hastalığı ile Türkiye’nin gündeminde yer alan Demir Ali Bayraktar’a bir destekte Misli.com 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’dan geldi.

SMA hastalığı ile mücadele eden Demir Ali için başlatılan yardım kampanyasına Türkiye’nin her yerinden destek gelmeye devam ediyor. Maddi ve manevi anlamda desteklerin çığ gibi büyüdüğü Demir Ali kampanyalarına Fatsa Belediyespor’dan da destek geldi.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, futbolcular Mehmet Seçme, Rıdvan Sağlam, Doğukan Bulut, Gökhan Açıkgöz, Muhammed Burak Çelik ve Rıdvan Sönmez şunları söyledi; “SMA Tip 1 hastası minik Demir Ali, yaşıtlarının yapabildiği birçok şeyi yapamıyor. Ölümcül kas hastalığı ile mücadelesinde desteksiz oturamıyor, yürüyemiyor ve emekleyemiyor. Hayata tutunması, top koşturması, bisiklete binebilmesi için bizlere ihtiyacı var. Bizde ona ufak da olsa destek vererek geleceğine umut olabiliriz. Çaresi yok denen bu hastalık için umut olan gen terapisine ulaşmasını sağlayabiliriz. Haydi Fatsa, Haydi Ordu, Haydi Türkiye Demir Ali’yi birlikte yürütelim.”

Fatsa Belediyespor Kulübü’nden yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Haydi Fatsa, Haydi Ordu, Haydi Türkiye Demir Ali’ye Sahip Çıkalım! Ordulu Demir Ali’nin SMA Tip1 adında ölümcül kas hastalığı savaşında sen de yanında ol.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!