logo

Demir’den Bekçi’ye forma !

Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Ayhan Demir, Kulüp Başkan Yardımcısı Engin Bekçi’ye desteklerinden dolayı takımın 52 numaralı formasını hediye etti.

Fatsa Belediyespor’un ligde aldığı galibiyetli sonuçların ardından takıma destekte bulunan yönetim kurulu üyesi Engin Bekçi’ye forma hediye ettiğini söyleyen Başkan Ayhan Demir, “Kendisi bizimle birlikte gayretli çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde kendisine bir hediye vermek istedik. 52 numaralı formamızı kendisine hediye ederek kendisine teşekkür etmek istedik. Fatsa Belediyespor herkesin takımıdır. Destek olan olmayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Fatsa Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Engin Bekçi ise, “Fatsa Belediyespor ailesine öncelikle çok teşekkür ediyorum. Desteğimiz her zaman takımınızı sürecektir bizler Fatsa sevdalısı olarak sadece görevimizi yapıyor ve takımımıza destek veriyoruz. Elimizden geldiği kadar yine bu önemli destekleri sağlayacağız. Hedefi üçüncü lig olan Fatsa Belediyespor’a şampiyonluk yolunda başarılar dilerim beni bugün onurlandırılan Fatsa Belediyespor başkanı Sayın Ayhan Demir ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum bu aldığım hediyeyi hayatımın sonuna kadar saklayacağım. Herkese çok teşekkürler” diye konuştu.

Ordu Hayat

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu