logo

”Destekle alakalı sorun var !”

Orduspor Kulübü Başkanı Ali Yılmaz, tamamen maneviyata bağlı olarak bir takım kurduklarını belirterek, umutsuz olmadıklarını dile getirdi.

-6 puanla lige başlayacak olmalarının kendileri için problem teşkil etmeyeceğini söyleyen Yılmaz, başarının olduğu yerde 6 puanın çok olmadığını ifade etti.

“Destekle alakalı sorun var”

Orduspor’a destek konusunda ciddi anlamda sıkıntılar olduğunu aktaran Başkan Yılmaz; “Büyük imkansızlıklar içerisinde inançla, özveriyle bir takım oluşturduk. Bu tamamen maneviyata bağlı olarak kurulmuş bir takım. Şuan ki çalışmalarımızdan güzel sonuçlar alıyoruz. İyi bir takım kurduk. Destek konusunda, şuana kadar biz kendi imkanlarımızla bir yerlere ulaşmaya çalıştık. Başarıyı devam ettirebilme adına bir hareketin içerisindeyiz. Kesiklik yaşamıyoruz. Umutsuz değiliz. Destekle alakalı ciddi anlamda sıkıntı ve sorunlarımız var. Son zamanlarda biraz daha gayret edilip, bu desteksizliği aşarız diye düşünüyorum. Bu koskocaman bir Orduspor. Orduspor bitmez. Tarihsel olarak bitme şansı hiç yok. Yardım edileceği kanaatindeyim. İnşallah destek verilecektir. Ordu taban olarak bu işin arkasında” dedi.

“El ele vermemiz lazım”

Kucaklaşarak Orduspor’u bir yerlere getirebileceklerine değinen Yılmaz; “En zor şartlarda takımımıza kampımızı yaptırdık. Gayet güzel bir kamp geçti. Bu kamp için bize yardımcı olanlara teşekkür ederiz. İşimiz zor. Ancak kucaklaşarak ve el ele vererek biz bu işi aşarız. Orduspor’a hep beraber sahip çıkmaktan başka çaremiz yok. Yolumuza devam ediyoruz. -6 puanımız var ama bu bizim için çok problem değil. Başarının olduğu yerde 6 puan çok değil” diye konuştu.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu