Mart 24, 2023

Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon Play-Off’a kalan ve Orduspor’a elenen Doğaspor’da, Kulüp Başkanı Uğur Ateş bazı isimlere tepki gösterdi.

Orduspor ile Yeni Orduspor arasındaki birleşme toplantısının ardından gözler Yeni Orduspor Kulübü’nün yapacağı Olağanüstü Genel Kurul’a çevrildi. Toplantıda yer alan Doğaspor Kulüp Başkanı Uğur Ateş ise olaylara farklı açıdan yaklaşarak tepki gösterdi.

Uğur Ateş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ordu Futbolu içerisinde yer alan bazı isimlere tepki gösterdi. Ateş: “Orduspor kulübü profosyonel ligden düşerken oradaydılar. Düştü Yeni Orduspor’un yanında oldular. Şimdi yeni oluşum var Baktım yine oradalar. Çekin artık pis ellerinizi Ordu Futbolundan. Onca futbol emekçisinin sırtından geçinip Protokolde yer almanızdan tiksiniyoruz artık. Sizler bu şehrin futbolunu yönetemezsiniz. Koca futbol sezonlarında bir maç dahi izlemeyip Kupa törenlerinde en önde fotoğraf çektirmenizden tiksiniyoruz artık. Amatör futbolcular tuvaletlerde soyunurlarken bir futbol sahasında tam 8 takım çalışırken ortalarda gözükmeyen sizler artık emekli olacaksınız. Emekli edeceğiz sizi. Az kaldı.” sözleriyle bazı isimleri sert dille eleştirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!