Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’un Futbol Şube Sorumlusu Sancar Öztürk, Orduspor ile oynanacak olan Play-Out baraj müsabakasının fair play çerçevesinde geçmesini istedi.

Hem Orduspor’un hem de Altınordu Belediyespor’un Ordu’nun takımı olduğuna değinen Öztürk, ‘dostluk kazansın’ dedi.

“İyi bir sezon geçiriyoruz”

Takımdaki havanın iyi olduğunu söyleyen Öztürk; “Takımımız BAL Ligi’ndeki ilk sezonunda iyi mücadele etti ve grubu 5. sırada tamamladı. Grubu Ünye 1957 Spor’un gerisinde tamamladığımız için ligde kalabilmek için Play-Out baraj maçı oynayacağız. Orduspor ile oynayacağımız maça takımımız iyi hazırlandı. Galip gelerek yolumuza BAL Ligi’nde devam etmek istiyoruz” dedi.

“Kazanan da Ordu olsun”

Dostça bir müsabaka dileyen Sancar Öztürk; “Öncelikle müsabakanın dostça geçmesini diliyorum. Çünkü hem Orduspor hem de Altınordu Belediyespor, bu şehrin takımı. Bu yüzden önce dostluk, sonra da iyi mücadele eden kazansın. Her iki takımda Ordu’nun. Kazanan da Ordu olsun” ifadelerini kullandı.

Öztürk, son olarak 28 Nisan 2019 Pazar günü saat 14.30’da 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak olan Play-Out baraj müsabakasına tüm Orduluları davet etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!