logo

Efsane antrenörden Tekintaş’a plaket !

Ordu amatörünün ve Esnafspor’un efsane antrenörü Aziz Tokat, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret ederek, Ordu futboluna ve Esnafspor’a verdiği desteklerden dolayı kendisine plaket takdim etti.

50 yılı aşkın süreden bu yana antrenörlük görevini sürdüren ve Türk futbolunun yanı sıra Orduspor’a sayısız profesyonel futbolcu kazandıran Esnafspor Antrenörü Aziz Tokat, yeni sezonda da görevine devam ediyor.

“Desteğimiz sürecek”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise Aziz Tokat’ın Ordu futbolu için önemli bir değer olduğunu kaydederek; “Yarım asırdan fazla ilimiz futboluna büyük emekler veren Aziz Tokat hocamız bizlere Esnafspor’a sağladığımız katkılardan dolayı plaket takdim etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Altınordu Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya olan desteğimiz kesintisiz devam edecek” dedi.

“Hizmet etmeye devam”

Başkan Engin Tekintaş’ın spora verdiği desteği hatırlatan Aziz Tokat; “52 yıldan bu yana Esnafspor’da çeşitli görevlerde bulundum. Zaten kulübün kurucularındanım. Hala da hem yöneticilik hem de antrenörlük görevimi sürdürüyorum. Benim 50 yıl önce de tek amacım vardı şimdi de. Benim hedefim, Türk futboluna, Orduspor’a futbolcular kazandırmaya devam etmek. Ne kadar daha bu görevi yürütürüm bilmiyorum ama sağlığım yerinde olduğu sürece gençlere hizmet etmeye devam edeceğim. Bu anlamda bugün Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’ı ziyaret ettim. Ordu amatörüne, spora ve sporcuya daima hizmet eden, Esnafspor’a her zaman destek olan Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu