Mart 28, 2023

“Elimizdeki Evraklarda Daha Büyük Deliller Var “

Orduspor eski yöneticisi Rahmican Ömür’ün Orduspor kulübü adına eski Başkan Nedim Türkmen’e açtığı dava ile ilgili Orduspor cephesi avukatı Utku Başdağ önemli açıklamalarda bulundu.

Orduspor Kulübü ile eski Başkan Nedim Türkmen arasında süren duruşmanın ikinci perdesi geçtiğimiz günlerde Ordu Adliyesi’nde görülmüştü. Mahkeme hakimi kararı ile dava 11 Aralık’a ertelenmişti.

Mahkemenin ardından konuşan Orduspor Kulübü avukatı Utku Başdağ: “Yargılama devam ediyor. Bu aslında üçüncü duruşma ancak Nisan’daki duruşma pandemi nedeniyle ertelenmişti. Aradaki süreçte dosya uzlaşmaya gitmişti ancak taraflar arasında herhangi bir uzlaşma olmadı.” dedi.

Savcılığın elindeki evraklardan daha fazla evraklarının olduğunu belirten Başdağ: “Geçen celseden sonra bahsettiğimiz gibi elimizde çok fazla evrak var. Savcılığın iddianamesinden daha büyük deliller ve zararların olduğu evraklar elimizde. Onları tekrar beyan ettik ve yeniden bilirkişi raporu alınmasına karar verildi. Daha geniş çaplı bir inceleme yapılacak.” ifadelerini kullandı.

Utku Başdağ son olarak ise: “Umuyorum ki asıl zarar ortaya çıkacak ve durum anlaşılacaktır. 11 Aralık’a ertelenen duruşmaya kadar inceleme yapılırsa herşeyi ortaya çıkacağını düşünüyoruz.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!