Mayıs 29, 2023

Emre Çolak: ”52 Size Emanet”

Ordu doğumlu olan ve yurt dışında futbol yaşantısına devam eden Emre Çolak, sosyal medya hesabında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile girdiği muhabbetle ‘Ordu Size Emanet’ dedi.

İspanya 2.Lig ekiplerinden Deportivo La Coruna forması giyen ve Covid-19 virüsü nedeniyle İspanya’da kalan Emre Çolak, hazırlıklarına bireysel olarak evde devam ediyor. Menajeri ile birlikte yaşadığı evde her gün antrenmanlarını sürdüren Emre Çolak, sosyal medya hesabından Ordu’ya olan sevgisini bir kez daha gösterdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in twitter’dan ”Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak evinde yalnız yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi olmayan 20 yaş altındaki gençlerimize de destek verme kararı aldık.” tweetine yanıt veren Emre Çolak, ”Sayın Başkanım Ordu’muz için yapabilceğim bişey var mı ? 52 size emanet” dedi.

Kendisine Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan gelen ”52 bize emanet, merak etme. Yazın Ordu’ya geldiğinde, seninle Mesudiye yaylalarını gezeceğiz. İspanya’da kendine dikkat et, tedbirleri sıkı tut.” cevabı sonrasında ”Önce Bayırköy den başlarız o zaman başkanım kendinize iyi bakın herkese selamlar saygılar.” cevabıyla birlikte ailesiyle olan fotoğrafını paylaştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!