Mart 24, 2023

Emre Çolak Takım Arıyor !

2019-2020 sezonunu İspanya 2.Lig takımı Deportivo La Coruna ile geçiren ve sezon biter bitmez takımdan ayrılan Ordulu futbolcu Emre Çolak, yeni sezon öncesinde ise bireysel çalışmalarını sürdürüyor.

Ordulu futbolcular içinde en kariyerli isimlerden birisi olan Emre Çolak, yeni sezon öncesinde transfer yapamadı. Henüz transfer sezonun bitmesine haftalar olmasına rağmen kulüp bulamayan Emre Çolak’ın Süper Lig ya da İspanya 2.Ligi’nde bir takıma transfer olması bekleniyor.

Galatasaray altyapısından yetiştikten sonra 2016-2017 yılında Deportivo La Coruna transferi yapan Emre Çolak, takımın 2018-2019 yılında küme düşmesi sonrasında sürpriz bir kararla Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al-Wahda’ya transfer olmuştu. Geçen sezonun ikinci yarısında ise yeniden Deportivo La Coruna ekibine katılmıştı.

Kariyerinde oynadığı takımlarda 274 maça çıkan Emre Çolak bu maçlarda 27 gol ve 30 sonrasında 57 gole direkt katkı sağlamayı başarmıştı. Çolak geçen sezon ise İspanya 2.Ligi’nde çıktığı 16 maçta ise 2 kez fileleri havalandırmayı başarmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!