Mart 24, 2023

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kotyora Futbol Kulübü’nde forma giyen Emre Kıran, yeni sezon öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile görüşmelerini sürdürüyor.

Ordu Futbolu’nda Bölgesel Amatör Lig’de genç yaşta şampiyonluk yaşayan futbolculardan birisi olan ve gelecek vaadeden Emre Kıran, eski takımda forma giyebilir. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği dönem Güzelorduspor olan eski takımı bu sezon 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak mücadele edecekken, Mor-Beyazlı ekip Emre Kıran’ı kadrosuna katabilir.

52 Orduspor Futbol Kulübü yeni sezon öncesinde genç takımlar anlamında akademi liglerine katılım gerçekleştirmek isterken, U19 takımında kullanabileceği yaşı tutmayan 3 futbolcu kontenjanında Emre Kıran’ı kullanmak istiyor. Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın, transferi gerçekleşmesi durumunda 2000 doğumlu Emre Kıran’ın gelişimini yakından takip edeceği ve performansının iyi olması durumunda A takıma alacağı öğrenildi.

Altınordu Belediyespor altyapısında yetişen Emre Kıran, 16 yaşında Güzelorduspor (52 Orduspor Futbol Kulübü) forması ile önce 1.Amatör Lig sonra ise Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı. Bir sezon sonra takımdan ayrılmayan Kıran, 3.Lig’deki takımla profesyonel sözleşmeye imza atmıştı ancak fazla forma şansı bulamamıştı. Genç oyuncu, Altınordu Belediyespor’a geri dönmüştü. 19 yaşındaki genç yetenek Emre Kıran geçen sezon Kotyora Futbol Kulübü forması giyerken, kariyerinde ise 3 kez 3.Lig, 21 kez ise Bölgesel Amatör Lig maçına çıktı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!