Mayıs 29, 2023

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ikinci Başkan Bahtiyar Köksal yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesinde dış transferde en az 10 isimle anlaşacaklarını söyledi.

2020-2021 sezonu öncesinde transfer çalışmalarına başlayan ve imzaları arka arkaya attıran 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, transfer planlaması ile ilgili en net bilgi geldi. Ordu ve İstanbul olmak üzere iki noktada çalışmalarını sürdürdüklerini belirten ikinci Başkan Bahtiyar Köksal, kaç futbolcu transfer edileceğini söyledi.

Bahtiyar Köksal yaptığı açıklamada “Teknik heyetin bize verdiği rapor doğrultusunda çalışıyoruz. Biz yönetim olarak hedefimizi ortaya koyduğumuzda, teknik heyetimizde bu takımın şampiyon olması için şu mevkilere ve şu isimlere ihtiyacı var dedi. Bizim yönetim olarak bir tavsiyede bulunmamız mümkün değil. Sorumluluk teknik heyetindir.” dedi.

Köksal aynı zamanda transfer konusunda net bir rakam verirken: “Transfer konusunda erken başlamadık geçte kalmayacağız. Gayet iyi gidiyor. Orduluların gurur duyacağı nezih bir takım kuracağız. 10’un üzerinde transfer yapacağız. Bu sayı artabilir ancak azalmaz” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!