Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Ligi’ne yeninden dönen ancak iyi başlangıç yapamayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, ligin 6.hafta maçında Tosyalı İskenderun Engelliler ile deplasmanda karşılaşacak.

Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol 1.Ligi’nde şampiyon olarak bir yıl aranın ardından yeniden Süper Lig’e yükselen Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takım, sezonu deplasmanda TSK Rehberlik Merkezi galibiyeti ile açmıştı.

Engelsizler Ordusu bu galibiyetin ardından oynadığı maçlarda sırasıyla Fenerbahçe Göksel Çelik, Bağcılar Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Galatasaray Tunç Holding’e mağlup oldu. Seri mağlubiyetlerle ligde küme düşme potasına kadar gerileyen Ordu ekibi, ligin 6.haftasında ise deplasmanda Tosyalı İskenderun Engelliler ile karşılaşacak.

Tosyalı İskenderun Engelliler ile Ordu Büyükşehir Belediyesi arasındaki karşılaşma 6 Kasım Pazar günü saat 13:00’de oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!