logo

Engelsizler Ordusu yaz-kış dinlemiyor !

Altınordu Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, sezon arası olmasına karşın çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

altın

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkmayı kıl payı kaçıran Engelsizler Ordusu, yeni sezon öncesinde Antrenör Cem Aslan gözetiminde antrenmanlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm takımlar yaz tatili yaparken, Ordu temsilcisi Atatürk Spor Salonu’nda Salı ve Perşembe günleri olmak üzere haftada 2 gün boyunca hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon başaramadığı işi yeni sezonda halletmek isteyen Engelsizler Ordusu’nu hırs bürüdü.

“Çalışmalarımız sürüyor”

Sezon bittikten sonra da antrenmanlara aralıksız devam ettiklerini söyleyen Antrenör Cem Aslan; “Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkmayı averajla kaçırdık. Tabi bunda rakiplerimizin kadrosunun daha iyi olmasının da etkisi vardı. Geçmiş geride kaldı. Biz artık önümüze bakıyoruz. Yeni sezon öncesinde yaz ayı ve son arası olmasına karşın biz yine çalışıyoruz. Haftada 2 gün Salı ve Perşembe günleri çalışıyoruz. Antrenmanlarımız gayet güzel geçiyor. Oyuncularımız istekli. Sezon başlayana kadar bu şekilde devam edeceğiz” dedi.

“1-3 arası transfer yapacağız”

Bu kez işi şansa bırakmayarak yeni sezonda Süper Lig’e çıkmak istediklerini aktaran Aslan; “Süper lig tecrübesi olan bir takımız. Geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırsak da kısıtlı kadroyla neler yapabileceğimizi gösterdik. Yeni sezonda 1-3 arası transfer yapacağız. Mevcut iskelet kadromuz duracak. Yapılacak takviyelerle birlikte iddialı bir ekip olacağız. İnşallah Süper Lig özlemini de dindireceğiz” diye konuştu.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ