logo

Enver Yılmaz’dan 200 Bin TL yardım !

ASKF ve TÜFAD, Ordu Amatör Spor Kulüpleri adına yeni sezon öncesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret ederken, Yılmaz Amatör Kulüplere 200 Bin TL yardımda bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Amatör’ünde yeni sezon öncesinde Ordu Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) yetkililerini makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz sezonda amatör kulüplere yardımda bulunan Yılmaz, ASKF VE TÜDAD yetkilileri ile Ordu Amatör Spor Kulüpleri adına bir araya geldi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Enver Yılmaz, Ordu’daki amatör kulüplere 200 bin lira tutarında maddi destek çeki verdi. Amatör Kulüplerinin geçmiş yıllarda adeta kalbi olan yıkılan Durugöl Tesisleri’nin yerine Ağustos ayında teslim edilmesi gereken Karşıyaka Mahallesi’ne yapılmakta olan saha hakkında da şu açıklamayı yaptı.

“Karşıyaka’daki tesislerimizden birini Allah izin verirse önümüzdeki hafta ASKF’nin hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu kapsamda sadece sentetik çimin serilmesi kaldı ve diğer ikisi de kısa sürede tamamlanacak. Dolayısıyla biz, sezonun kapandığı ve başlayacağı zaman arasındaki yaz döneminde tesisleşme anlamında sözümüzü tuttuk. Böylece ilimize kalıcı ve muazzam eserler bırakma hususunda işi son noktaya getirmiş olduk. Burada sezon başlamadan önce ASKF’nin himayesinde amatör spor kulüplerimize can suyu olacak nakdi yardımın bir kısmını bugün teslim etmiş bulunuyoruz. Çekimizi nakden hesaplarınıza yatırmak suretiyle sözümüzü tutmuş olacağız. Tüm amatör spor kulüplerimize hayırlı olsun”

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Mustafa Kılıç, sosyal medya hesabından da Enver Yılmaz’a teşekkür etti. ”Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a Federasyonumuza yapmış olduğu 200 bin TL nakdi yardımlarından dolayı üye kulüplerimiz adına teşekkür ederim”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu