Mart 28, 2023

Ergin Karlıbel Vakfı’ndan Ordu Gençlerbirliği’ne Destek !

2020-2021 sezonunda Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden ve ilk maçına çıkan Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’na, Ergin Karlıbel Vakfı kucak açtı.

Geçtiğimiz sezon geçirdiği trafik kazası ile tüm spor camiasını yasa boğan Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, yeni sezonda Hentbol Federasyonu’nun kararı ile 1.Lig’e yükseltilmişti. Lige katılım için gerekli olan ödemeler konusunda sıkıntı yaşayan Ordu Gençlerbirliği’ne Ordu’da kimse sahip çıkmayınca sporcular harçlıklarını ortaya koyarak lige katılımı sağlamıştı.

Ercan Akman önderliğindeki Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’na ise beklenen destek geldi. Orduspor’un efsane başkanlarından birisi olan Ergin Karlıbel’in Ordu’da faaliyet gösteren Ergin Karlıbel Vakfı, Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’na sezonun ilk maçı öncesinde destek verdi.

Ergin Karlıbel Vakfı Başkanı Hayırsever İşadamı Ergin Karlıbel, ligde oynayacakları ilk müsabaka öncesinde Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı ile Atlıhan Otel’de bir araya gelerek takıma yemek verdi. Karlıbel, Ordu’yu 1.Lig’de temsil eden kızlara her zaman yardıma hazır olduklarını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!