Mayıs 28, 2023

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, futbol, basketbol, voleybol federasyonlarının başkanları ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ile bir araya gelerek koronavirüs salgınına yönelik süreci değerlendireceklerini açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, başkanlar ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin gelişmeleri ele alacak. Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başaknı Mehmet Akif Üstündağ ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepilz ile saat 13.30’da bir araya gelerek koronavirüs salgınına yönelik süreç değerlendirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada artan koronavirüs vakalarının futbol maçlarına etkisine dair basın açıklaması yapmıştı. Özdemir, erteleme beklentilerine karşın maçların seyircisiz olarak oynanmaya devam edeceğini duyurmuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!