Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Lig ekibi Eskipazarspor, birisi iç diğeri de dış transfer olmak üzere iki takviye daha yaptı.

2022-2023 sezonu öncesinde ilk olarak teknik heyet sorununu çözen ve göreve Faruk Demir’i getirerek hedefini Play-Off belirleyen Eskipazarspor’da transferler devam ediyor. Sahaya inerek çalışmalarla başlayan Eskipazarspor, kadrosuna iki ismi daha kattı.

Ordu Futbolu’nun gedikli kulüplerinden birisi olan Eskipazarspor, geçen sezonda takım kadrosunda olan savunma oyuncusu Serkan Karaoğlan ile sözleşme yeniledi. Eskipazarspor ayrıca son olarak Bölgesel Amatör Lig’de Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giyen tecrübeli savunmacı Hasan Zeren ile de anlaştı.

Kariyerinde birçok takımda forma giyen ve daha önce de Eskipazarspor ile 2.Amatör Lig’de şampiyonluğu yaşayan Serkan Karaoğlan, yeni sezonda da takımda kaldı. Ordu Amatörü’nün aranan savunma oyuncularından birisi olan Hasan Zeren ise Tarımspor, Ordu Gücü Futbol Kulübü, Gülyalı Turnasuyuspor, Gölköyspor, Doğaspor, Perşembespor, Gölköyspor ve son olarak Ordu Gücü Futbol Kulübü formaları giymişti. Zeren, Doğaspor ve Perşembespor formalarıyla Ordu 2.Amatör Lig şampiyonluğu yaşarken, Bölgesel Amatör Lig’de 8 maça çıktı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!