Mart 28, 2023

”Fatsa Belediyespor, Daha İyi Yerlere Gelecektir”

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yaptığı açıklamada Fatsa Belediyespor camiasında yeni bir oluşum olduğunu ve takımın iyi yerlere geleceğini söyledi.

2018-2019 sezonunun sonlarında Genel Menajerlik görevi yaptığı Fatsa Belediyespor’da geçen sezon teknik direktörlük yapan Niyazi Hüseyinoğlu, özellikle iç sahada topladığı puanlarla takımı küme düşme potasının üzerinde tutmayı başarmıştı. 3.Lig’de arka arkaya üçüncü sezonuna girecek olan Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Hüseyinoğlu açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon hazırlıklarına Ordu Fatsa’da kendi tesislerinde devam eden Fatsa Belediyespor’da, Hüseyinoğlu yaptığı açıklamada “Sürekli sıkıntılı dönemlerden geçen bir camiamız var. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu sene de biraz dişimizi sıkacağız. Taraftarlarımız yine sabırlı olsun. Zevk veren, güzel futbol oynayan bir takım yaratmak istiyoruz. Bunun için sıkıntılı ve rahat olduğumuz anlar olacak. Ne olursa olsun taraftarımız arkamızda olmaya devam etsinler. Geçen sene bizi çok iyi desteklediler. Bu sezon da aynı desteği istiyoruz. Biz bu işin üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Biraz sabır. Fatsa Belediyespor, daha iyi yerlere gelecektir.” dedi.

Altyapıya da önem verdiklerini belirten ve bu oluşumun Fatsa Belediyespor’a farklı bir anlayış getireceğini belirten genç teknik adam: ”Bu sezondan sonra altyapısıyla, a takımıyla, tesisleriyle daha farklı bir anlayışla yeni bir oluşum olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!